اس ام اس

رسال پیامک انبوه

برای سفارش ارسال پیامک انبوه با شماره تلفن: ۳۳۴۶۱۸۳۰-۰۱۳ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت پیامک اطلاع رسانی

برای ثبت شماره همراه خود، لطفابا شماره تلفن: ۳۳۴۶۱۸۳۰-۰۱۳ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید. (دریافت پیامک اطلاع رسانی برای اعضای سازمان نظام پزشکی شهرستان رشت و حومه رایگان می باشد.)

همچنین در صورتی عدم تمایل به دریافت پیامک از سازمان نظام پزشکی شهرستان رشت، لطفا با شماره تلفن: ۳۳۴۶۱۸۳۰-۰۱۳ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

(مسوول ارسال پیامک انبوه اطلاع رسانی: علیرضا طیاری تلفن: ۳۳۴۶۱۸۳۰-۰۱۳ )

غیر فعالسازی و فعالسازی  پیامک تبلیغاتی همراه اول
به دلیل شکایت‌های مداوم کاربران از همراه اول، امکان لغو دریافت اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی به امکانات این اپراتور اضافه گشت. شما می‌توانید با ارسال عدد ۱ به شمارۀ پیامکی ۸۹۹۹ از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی انصراف دهید. به علاوه می‌توانید برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول، با شماره تلفن ۰۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور همراه اول، درخواست خود مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را ابراز نمائید. همچنین در صورتی که می‌خواهید امکان دریافت پیامک‌های تبلیغاتی دوباره برای شما فعال گردد نیز می‌توانید عدد ۲ را به شماره پیامکی ۸۹۹۹ ارسال کرده و به این ترتیب از آن پس پیامک‌های تبلیغاتی مختلف را دریافت نمائید.

غیر فعالسازی و فعالسازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل
برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می‌توانند عدد ۲ را به شمارۀ پیامکی ۵۰۰۵ ارسال نمائید (هزینۀ ارسال پیامک به این شماره رایگان است.) همچنین شما می‌توانید از طریق خط ایرانسل خود با شمارۀ ۷۰۰ تماس حاصل کرده و پس از برقراری ارتباط با اپراتور ایرانسل، درخواست خود مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را ابراز نمائید.

با شماره گیری #۸۰۰* می توانید پیامک های تبلیغاتی اوپراتورهای ایرانسل و همراه اول را غیرفعال نمایید.